O nas

mgr inż. arch. Monika Majerkowska

Absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Grecji, Węgrzech oraz Irlandii. W trakcie 3 letniej pracy w Dublinie pełniła funkcję kierownika zespołu projektowego w biurze architektonicznym CDP Architects. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię architektoniczną Archimika Studio Architektury. Przyjęta do Izby Architektów w 2009 roku. Od 2012 roku aktywnie działa w Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów. Uwielbia bieganie i dobre jedzenie. –  szczęśliwie dla Jej figury, to pierwsze bardziej. 

mgr Dominik Majerkowski

Ukończył podyplomowo architekturę wnętrz na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Od 2009 roku współwłaściciel pracowni architektonicznej Archimika Studio Architektury. Wolne chwile chciałby spędzać na kopaniu piłki, ale lekarz nie pozwala. 

inż. arch. Izabela Dzieciątkowska 

Absolwentka Architecture Engineering na Interantional Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej. W latach 2016-17 studiowała na Ecole nationale supérieure d’architecture et de paysage de Lille. Prywatnie wielbicielka pączków wiedeńskich i szybkich samochodów.  Kiedyś kupi sobie naraz pięć..

Email

studio@archimika.pl

Telefon

(+48) 605 258 000

(+48) 607 708 777

Adres

ul. RZGOWSKA 100/102 

91- 464 ŁÓDŹ

Wyślij do nas wiadomość

_