O nas

mgr inż. arch. Monika Majerkowska

Absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Grecji, Węgrzech oraz Irlandii. W trakcie 3 letniej pracy w Dublinie pełniła funkcję kierownika zespołu projektowego w biurze architektonicznym CDP Architects. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię architektoniczną Archimika Studio Architektury. Przyjęta do Izby Architektów w 2009 roku. Od 2012 roku aktywnie działa w Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów. Uwielbia bieganie i dobre jedzenie. –  szczęśliwie dla Jej figury, to pierwsze bardziej. 

mgr inż. arch. Izabela Dzieciątkowska 

Absolwentka Architecture Engineering na International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej. W latach 2016-17 studiowała na Ecole Nationale Supérieure d’Architecture et de Paysage de Lille, a także w Technische Universität Graz w 2020 roku. Prywatnie wielbicielka pączków wiedeńskich i szybkich samochodów.  Kiedyś kupi sobie naraz pięć.

mgr Dominik Majerkowski

Ukończył podyplomowo architekturę wnętrz na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię architektoniczną Archimika Studio Architektury.

 

 

Email

studio@archimika.pl

Telefon

(+48) 605 258 000

 

Adres

ul. Suwalska 25/27 lok.3

93-176 ŁÓDŹ