mgr inż. arch. Monika Majerkowska

Absolwentka Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska na Politechnice Łódzkiej. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Grecji, Węgrzech oraz Irlandii. W trakcie 3 letniej pracy w Dublinie pełniła funkcję kierownika zespołu projektowego w biurze architektonicznym CDP Architects. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię architektoniczną Archimika Studio Architektury. Przyjęta do Izby Architektów w 2009 roku. W latach 2012-2023 członek Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów. Od roku 2023 członek Rady Łódzkiej Okręgowej Izby Architektów. Uwielbia bieganie i dobre jedzenie. –  szczęśliwie dla Jej figury, to pierwsze bardziej. W roku 2021 uzyskała  uprawnienia rzeczoznawcy ds. sanitarnohigienicznych nadane przez Głównego Inspektora Sanitarnego pod względem wymagań higieniczno sanitarnych. 

mgr inż. arch. Izabela Dzieciątkowska 

Absolwentka Architecture Engineering na International Faculty of Engineering Politechniki Łódzkiej. W latach 2016-17 studiowała na Ecole Nationale Supérieure d’Architecture et de Paysage de Lille, a także w Technische Universität Graz w 2020 roku. Prywatnie wielbicielka pączków wiedeńskich i szybkich samochodów.  Kiedyś kupi sobie naraz pięć.

mgr Dominik Majerkowski

Ukończył podyplomowo architekturę wnętrz na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska Politechniki Łódzkiej. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię architektoniczną Archimika Studio Architektury.